Gelinlik Modelleri ve Angel Bra

Bir kadının en özel, en güzel günlerinden biri de kuşkusuz düğün günüdür. Her şeyin mükemmel olması beklenen günde bütün gözler tabii ki gelin ve gelinliğin üzerinde olacaktır.

Genellikle yaz aylarında yapılan düğünlerde gelinliklerin askılı ve dekolteli olması muhtemeldir.

Önce sizlere 2017’nin son moda gelinlik modellerinden birkaçını gösterelim,

Bu sezon gelinlik modellerinden vintage havası esti. 1990 ve 2000’li yılların başında kabartmalı gelinlik modelleri moda olsa da artık düz kesim ve hareket kabiliyeti yüksek modeller tercih edilmeye başlandı.

Şimdi gelin adayları sıkı durun=) 2017’de bir anda tüm dünyayı saran Angel Bra çılgınlığından sizlere bahsedeceğim…

Angel Bra nedir?

Yeni nesil sütyen olarak bilinen Angel Bra‘nın (Magic, Strapless Bra olarak da bilinir) hem askısı hem de kopçasız olması nedeniyle bir anda popüler oldu.

Hem göğüsü destekleyen Magic Bra’nın hem de memeyi birbirine yaklaştırarak daha sıkı bir görünüm vermesi bu yaz gelin adaylarının vazgeçilmezi oldu.

Göğüs kaplarının içerisinde bulunan silikon iç yapısı terlemeye, dansa ve zıplamaya dayanıklıdır.

Göğüsü destekleyen ve daha sıkı görünüm veren Straplez Bra’nın gelinlik içerisinde kullanılması gelinin daha güzel ve damat için daha çekici görünmesine en büyük katkıyı sağlayacaktır.

İnternet sitemizden Angel Bra’yı 50 liraya temin edebilirsiniz. Ayrıca kapıda nakit veya kapıda kredi kartı ile ödeme imkanları da bulunmaktadır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir