Göğüs nasıl büyütülür?

Genç kadınların belirli dönemlerde özellikle göğüs küçüklüğünden şikayetçi oldukları bilinen gerçekler arasında yerini almıştır.

Lise ve üniversite döneminde gerçekleştirilen özel davetler, balolar, düğünler gibi günlerde kadınlar giyecekleri kıyafetle göz doldurmak ister.

Maddi durum ve korku ve benzeri gibi durumlar göz önüne alındığında göğüs büyütme ameliyatı ilk etapta herkesin tercihi olmamaktadır.

Göğüs büyütmek için öncelikle bloglarda paylaşılan masaj yöntemleri kullanılmaktadır. Fakat masaj sürecinin uzun ve zahmetli olması nedeniyle her ne kadar ilk zamanlar disiplinle şekilde masaj yapılsa da daha sonra maalesef bırakılmaktadır.

Bu sebepten ötürü iç çamaşırı tasarımcıları destekli (pushup) sütyen üretmişlerdir. Fakat sütyenlerin askılı olması, dolgulu olanların tam istenilen düzeyde etki göstermemesi nedeniyle son ayların mucize ürünü denilen Angel Bra üretilmiştir.

Göğüse yapıştırıldıktan sonra elle üzerinden birkaç defa geçildikten sonra ayarlanabilir ipi çekerek göğüsü daha yukarı kaldırıp, daha sıkı bir görünüm vermektedir.

İşte Angel Bra’nın küçük göğüslerdeki etkisini gösteren en iyi video,

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir